V ringu se celkem představilo čtrnáct dvojic. Krnovský oddíl SÚS boxing Elfe Krnov zastupovali dva boxeři.

V kategorii žáků od 12 do 14 let to byl Robert Zedek ve váze do 57 kilogramů. „Bylo to pro něho úplně první utkání. Robert se moc snažil, ale na staršího a zkušenějšího protivníka nestačil,“ povídal o utkání svého svěřence s Mužíkárem z Dukly Olomouc trenér krnovských boxerů Jaroslav Morbitzer.

V kategorii juniorů, tedy mezi boxery od 16 do 18 let, se představil Alexandr Ivanov. Tento borec přemožitele nenašel, ve své váhové kategorii do 56 kilogramů neměl konkurenci a získal pro svůj oddíl důležité body. „Alexandr je momentálně v přípravě na mistrovství republiky juniorů a potřebuje mít odboxované zápasy. Proto nastoupil ještě k exhibičnímu zápasu s Janem Ardoněm z Dukly Olomouc,“ objasnil trenér Morbitzer.

S o šest kilogramů těžším Olomoučanem svedl Ivanov velikou bitvu, ale nakonec podlehl na body. „Rozhodně nezklamal a v ringu odvedl dobrou práci,“ chválil svého svěřence Morbitzer. Tréninky boxerů probíhají denně v malé tělocvičně Sokolovny v Krnově na Petrovické ulici od 17 do 18.30 hodin a boxeři mezi sebou rádi přivítají nové tváře.