K tragické nehodě došlo v pátek 1. září dopoledne v Bílčicích.Zdroj: Policie ČROsmnáctiletý mladík na motocyklu Honda v pátek při průjezdu pravotočivou zatáčkou nezvládl řízení a vjel do protisměru. 

„Zde se střetl s nákladním vozidlem Iveco. Při nehodě utrpěl motorkář těžká zranění, kterým i přes poskytnutou pomoc zdravotníků na místě bohužel podlehl. Příčinu úmrtí určí nařízená soudní pitva,“ informovala o nehodě policejní mluvčí Pavla Jiroušková.

První pomoc se snažili mladíkovi podat svědkové hned po nehodě. Pak se mu pokoušeli vrátit život přivolaní záchranáři.

„Zasahující lékařka zjistila mnohočetná poranění v oblasti hrudníku, pánve a dolních končetin, která se ukázala být smrtelná. Srdeční činnost postiženého se nepodařilo obnovit a svým poraněním na místě podlehl,“ uvedl mluvčí Zdravotnické záchranné služby Moravskoslezského kraje Lukáš Humpl.

Okolnosti a příčiny této tragické události prověřují dopravní policisté. Šok to byl i pro mladíkovy přátele a příbuzné, pozůstalým poskytla pomoc policejní interventka.

K neštěstí došlo v 9.45 hodin, po dobu šetření dopravní nehody byla silnice v obou směrech uzavřena a provoz byl obnoven půl hodinu před polednem.

Ilustrační foto
V Bruntále se jedná o novém saunovém světě