K nehodě došlo, když řidič osobního auta ve věku 42 let odbočoval z hlavní silnice na parkoviště k obchodnímu domu. Nedal přednost protijedoucímu motocyklu, který řídil muž ve věku 54 let.

Při střetu motorkář utrpěl těžká zranění, kvůli kterým byl převezen do nemocnice. Řidič passatu policistům uvedl, že v osudovém okamžiku sledoval, zda mu do jízdní dráhy nevstoupí chodkyně. Ta měla stát poblíž vyznačeného přechodu pro chodce. Soustředil se na tuto ženu, a motorkáře tak měl přehlédnout. Způsobená hmotná škoda je nejméně 70 tisíc korun. Policie hledá svědky nehody, kteří by mohli tuto verzi potvrdit. O pár kilometrů dál v Pusté Rudné 21. dubna v 15.55 hodin došlo k nehodě mezi malotraktorem s vlečkou, který řídil muž ve věku 75 let, a cyklistkou ve věku 55 let. Senior s malotraktorem se rozhodl odbočit.

Při odbočování na místo ležící mimo komunikaci zřejmě malotraktor nadal přednost protijedoucí cyklistce. Žena, aby zabránila střetu, zřejmě začala intenzivně brzdit, ztratila balanc, upadla na komunikaci a utrpěla zranění.

Celá událost byla policistům oznámena až o několik hodin později a proto dopravní policisté složitě zjišťují další informace.

Žádají případné svědky obou nehod, kteří viděli jejich průběh nebo se nacházeli krátce po události na místě, aby je kontaktovali.

Helena Benischová ukazuje směr, kterým utekl zloděj i s její taškou. Asi po roce šetření a sbírání důkazů policie darebáka dopadla, takže nedávno se oběť a pachatel znovu setkali tváří v tvář u soudu.
Zesnula dáma, která uštědřila lekci policii i lupičovi