K hrozivě vyhlížející nehodě, která se udála na silnici mezi Leskovcem nad Moravicí a Razovou, zavolal hasiče svědek kolem půl druhé odpoledne. Na místo vyrazili profesionlní hasiči z Bruntálu, kterým pomáhali dobrovolní hasiči z Leskovce.

Jakmile dorazili k dějišti havárie, naskytl se jim pohled na Opel Astru, který vyjel ze silnice a uvízl v příkopu a keřích vedle cesty navíc převrácený na střechu. V útrobách vozidla nalezli muži svatého Floriána dva zaklíněné motoristy.

„Řidička i spolucestující muž byli bez zranění, ale po otočení vozidla na střechu se sami nedokázali z auta dostat. Hasiči jim pomohli bez použití hydraulických nástrojů, pak pomocí předního navijáku cisternové automobilové stříkačky vytáhli Opla na silnici a postavili na kola,“ popsal zásah mluvčí hasičů Petr Kůdela.

Navzdory svému vzezření nehoda si nevyžádala žádná zranění. Neutrpěla ani okolní příroda, protože provozní kapaliny vůbec neunikly. Tečku za nepříjemným dopravním zážitkem nakonec učinili sami cestující, kteří si zavolali odtahovou službu.