Žena nenechala policisty v podstatě ani na chvíli oddechnout. Nejdřív je povolala k nehodě před třičtvrtě na pět večer, sjela ve Starém Městě mimo silnici do příkopy. To o ní ale hlídka neslyšela naposledy, naopak. „Znovu k řidičce policisté vyjeli o půl šesté, opět sjela mimo komunikaci,“ řekla více bruntálská policejní mluvčí Pavla Tušková.

Tentokrát se už hlídka nestačila málem ani z místa otočit a přišlo třetí hlášení. Jeho hlavní hrdinkou byla znovu osmadvacetiletá řidička. Tentokrát ovšem nesjela do příkopy, ale narazila do auta jedoucího v protisměru.

„Vyjela z dosud neznámých příčin do levé jízdní poloviny silnice a čelně narazila do Fábie, kterou řídil dvaatřicetiletý muž,“ pokračovala mluvčí Tušková v popisu nehody. Na místo krom policistů dorazila i záchranka. „Existovalo podezření, že by žena mohla utrpět otřes mozku,“ informovala mluvčí. Na chirurgii ovšem nic takového nezjistili, ale ženu si tady raději nechali na pozorování, protože u ní zjistili příznaky intoxikace. Předchozí kontroly u nehod ale nic takového nepotvrdily.

„Policisté u obou účastníků provedli dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu, výsledky byly negativní,“ dodala mluvčí Tušková. Ovšem zvláště vzhledem k podivným okolnostem ze strany řidičky, policisté sériI nehod i nadále pečlivě prošetřují.Hmotná škoda dosáhla osmdesáti tisíc korun.