V minulých dnech havarovali na Bruntálsku dva mladíci. K první nehodě došlo na silnici mezi obcemi Dlouhá Loučka a Ondřejov, když auto značky Seat Toledo řídil 20letý muž z Bruntálska a při průjezdu pravotočivou zatáčkou dostal na mokrém povrchu vozovky smyk, vyjel vlevo do protisměru a sjel do levého silničního příkopu. Zde narazil do svahu, automobil se odrazil zpět na silnici a převrátil se na střechu.

„Řidič utrpěl zranění lehčího charakteru s nutností lékařského vyšetření a ošetření v olomoucké nemocnici, orientační dechová zkouška u něj vyzněla negativně a celková hmotná škoda na majetku byla vyčíslena na finanční částku ve výši 41 tisíc korun,“ sdělil podrobnosti k prvnímu případu policejní komisař René Černohorský.

Druhý případ nehody se týkal 19letého mladíka přímo z Bruntálu, který svůj osobní vůz značky Peugeot 106 neudržel na silnici ve směru jízdy z Horního Benešova na Bruntál, při průjezdu levotočivou zatáčkou dostal na mokré pozemní komunikaci rovněž smyk a narazil do ocelových svodidel.

Po odrazu sjel automobil do pravého silničního příkopu a převrátil se přes střechu na kola. „Ke zranění žádné osoby nedošlo, orientační dechová zkouška byla u řidiče negativní a celková hmotná škoda na majetku byla vyčíslena na finanční částku ve výši 30 tisíc korun,“ doplnil podrobnosti René Černohorský.