Proto jsem si přehrál také projev Tomia Okamury na demonstraci Za naši kulturu a bezpečnou zem.

„Soukmenovci paní Merkelové způsobili zcela úmyslně naší republice miliardové škody a povraždili tisíce nevinných lidí. Těžko mě paní Merklová přesvědčí, že my jim něco dlužíme. My jsme nikdy nikoho nepřepadli, neokupovali, nedrancovali a nebombardovali,“ hřímal euroskeptik Tomio Okamura před davy svých příznivců.

Když tokijský rodák předhazuje Angele Merklové, která se narodila deset let po válce, co kdysi spáchali její soukmenovci, je to ošidná dvojsečná zbraň. Zvlášť když si každý může na internetu dohledat jaké válečné zločiny a zvěrstva ve stejné době páchali soukmenovci pana Okamury. Předkové Merkelové a předkové Okamury uzavřeli vojensko-politické spojenectví známé jako Osa Berlín–Řím–Tokio. Japonská armáda si v ničem nezadala s armádami evropských nacistů a fašistů.

Ostravští Němci pochodovali v uniformách polního četnictva do různých částí města a zastrašovali tak české obyvatelstvo.
Jak na severu Moravy a Slezska začínal Protektorát

Japonští vojáci zabili miliony Číňanů, obyvatel Taiwanu, Singapuru, Malajsie, Indonésanů, Korejců a Filipínců. Jsou zdokumentované popravy pohřbením za živa i pokusy na zajatcích. Na územích okupovaných Japonskem docházelo k rabování bank, chrámů, kostelů, mešit a muzeí.

Já samozřejmě vím, že je nepřijatelné českému vlastenci Okamurovi vyčítat jeho japonský původ a spoluzodpovědnost za Pearl Harbor. Bohužel netuším jak jinak mám panu poslanci vysvětlit, že spojení ryzí demokratky Merkelové s válečnými zločiny hitlerovského Německa byla z jeho strany opravdu neférová podpásovka.

ZA NAŠÍ KULTURU A BEZPEČNOU ZEM (17.10.2015):

Zdroj: Youtube