Jak vnímáte vítězství, které jste získal ve víkendových komunálních volbách? Hlas vám dalo 1 248 voličů, nad tisíc hlasů získal v Rýmařově už jen starosta Petr Klouda.

Co mohu prozradit, v Rýmařově právě probíhají koaliční vyjednávání ohledně nového vedení radnice. Voliči určitě volili, tak jak volili hlavně proto, že poznali, že se nám v předchozím volebním období pro Rýmařov podařilo udělat mnoho dobrého. Za naši společnou týmovou práci se rozhodně nestydím. Nejsme jako ti, kteří vedou jen předvolební kampaň, my pracujeme průběžně po celé čtyřleté volební období.

Jistě stojí za to připomenout, že jsme devátým městem v České republice do padesáti tisíc obyvatel co do čerpání peněz z evropských dotačních programů. Proměny díky tomu doznala například zahrada Hedvy, opravena je Horní ulice u fary, zateplili jsme panelové domy v majetku města, tím jsme pozitivně změnili i jejich podobu a tím pádem i tvář města.

Podařilo se získat dotace na rekonstrukci kulturního domu, pro sport vznikne plocha s umělou trávou, prioritou do budoucna je rekonstrukce náměstí Míru. Plánujeme i zastřešení hokejového stadionu.