Co mě štve?

Především mě štve v našem městě to, že lidé nejsou soudržní, nedrží při sobě. Jsou rozhádaní, nesnaží se o dohodu. Stejná situace je v městském zastupitelstvu, které nespolupracuje tak, jak by mělo. Spíše bychom k sobě měli hledat cestu, což by bylo jednoznačně ve prospěch města.

Byl bych zároveň rád, kdyby se více obyvatel zapojovalo do příprav společenských a kulturních akcí, aby byli nápomocni. Dosud tomu tak nebylo. Lidé přijdou a čekají, že se něco nachystá a poté na závěr kritizují, co se kde udělalo špatně. To, co se udělá naopak dobře, to nepochválí nikdo.

Nač jsem hrdý?

Vždy jsem hrdý, když se něco podaří. To mám vždy radost. Když o něco na městě usilujeme, vždy se snažíme, aby to dopadlo co nejlépe a aby z toho především obyvatelé Andělské Hory měli radost, aby byli rádi, že se ve městě něco děje a že je mu to ku prospěchu.

To platí i pro ples, který pořádáme ve spolupráci se základní školou v pátek 4. února. Jeho přípravy právě probíhají. Plánujeme vystoupení a ukázky místních školáků, švadlenek bruntálské střední odborné školy, společenských i tanečních klubů. Sponzoři slibují pěknou tombolu, což už se také stává dobrou tradicí.