Také dnes vám přinášíme fotografie miminek, která se narodila v krnovské porodnici. Mohlo se ale stát, že právě vás v porodnici naše fotografka nezastihla, nebo aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožnil focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v novinách dřív, než se naučí svá první slova.

Můžete nám poslat jeho fotografii na adresu krnovsky@denik.cz, svoje miminko najdete buď na stránkách Deníku nebo na webových stránkách www.bruntalskydenik.cz/miminka. Na vaše děťátko se tak může podívat i babička nebo dědeček z druhého konce světa. Přejeme do životahodně štěstí, zdraví a jen samé radostné chvíle.

Jmenuji se ANTONÍN ČERVENKA, narodil jsem se 16.dubna 2018, při narození jsem vážil 3570 gramů a měřil 52 centimetrů. Moje maminka se jmenuje Petra Červenková a můj tatínek se jmenuje Antonín Červenka, doma v Bruntále se na mě těší sestřičky Petra, Tereza
Děti narozené v krnovské nemocnici
Jmenuji se Emma Štěpánková, narodila jsem se 4. dubna 2018, při narození jsem vážila 2290 gramů a měřila 44 centimetrů. Moje maminka se jmenuje Lucie Lhoťanová a můj tatínek se jmenuje Petr Štěpánek, doma mám brášku Daniela. Bydlíme v Krnově.
Děti narozené v krnovské nemocnici
Jmenuji se DANA HORVÁTHOVÁ, narodila jsem se 26. Března 2018, při narození jsem vážila 3010 gramů a měřila 49 centimetrů. Moje maminka se jmenuje Jana Horváthová a můj tatínek se jmenuje František Rajs. Bydlíme v Bruntálu.
Děti narozené v krnovské nemocnici