Fisher Price je klasická americká značka hraček, která vznikla v roce 1930. Její zakladatelé, Herman Fisher, Irving Price a Helen Schelle, měli jednoduchý, ale velký sen. Vytvořit hračky, které "přinášejí radost, stimulují fantazii a inspirují kreativitu dětí". Sen se ale stal skutečností a svou vizi dodržují až do dnešních dnů.

Představte si malého chlapce, který si hraje s klasickou Fisher Price farma setem. Jeho oči se rozsvítí, když otevře malé dřevěné dveře a uvidí hejno barevných zvířátek uvnitř. Toto jednoduché, ale účinné interaktivní učení mu pomáhá poznávat svět kolem něj. Učí se, jak vypadají různá zvířata, jaké zvuky vydávají a jak se chovají. Tato hračka se stala jeho prvním oknem do světa venkovského života.

Jak pojmenovat dítě? Možností je řada. Lze volit exotiku, extravaganci nebo třeba starou českou klasiku.
X, Y, Sever Západ i Rocky. Neobvyklá jména nedávají dětem pouze celebrity

Anebo malá holčička, která si hraje s Fisher Price kuchyňským setem. Touží se stát kuchařkou jako její maminka. Každý den připravuje pokrmy pro své plyšové medvídky a panenky. Tato hračka nejen rozvíjí její tvořivost, ale také ji učí základní dovednosti jako je plánování a organizace.

Duhový ježek pro prvních 100 přihlášených Ježek.Duhový ježek.Zdroj: Se svolením Fisher Price.

Zbrusu nový duhový kamarád s osmi různými texturami, se třemi naprosto jedinečnými zvuky, šustícím bříškem, veselými znělkami a pískacím nosem může dělat společnost právě Vašemu dítku. Abyste ho získali, stačí se registrovat k odběru novinek a tipů od Fisher Price https://fisher-price.mattel-katalog.cz/100duhovychjezku/

Prvních 100 přihlášených dostane duhového ježka zdarma. Akce se koná od 16. 10. do 29. 10. 2023.

Bezpečnost a kvalita především

Všechny hračky Fisher Price mají jednoho společného jmenovatele. Jsou vyráběny s myšlenkou na bezpečnost a kvalitu. Vyrábí se z pevných a odolných materiálů, které snesou i to nejvíc náročné hraní. A v neposlední řadě, všechny hračky prochází přísnými bezpečnostními testy, aby bylo zajištěno, že jsou pro děti naprosto bezpečné.

Ikona mezi hračkami

Fisher Price je značka, která se stala ikonou v oblasti dětských hraček. Jejich hračky jsou vyráběny s láskou a péčí, aby poskytly dětem kvalitní a bezpečnou zábavu a pomohly jim rozvíjet jejich dovednosti a tvořivost.

Rodiče neskrývají nadšení

Rodiče jsou z výrobků Fisher Price nadšeni. „Vzhledem k tomu, že dcerka ráda nakupuje, jsme jí pořídili pokladnu. Je opravdu vymakaná, výrobci mysleli i na naprosté detaily,“ říká spokojená maminka Elena. Stovky dalších rodičů se k ní přidávají. „Díky výrobkům se náš syn učí rád barvy,“ komentuje zboží další z rodičů. „Máme doma od fisheru hračky, které pomáhají k lepší koordinaci a k rozvoji jemné a hrubé motoriky. Nemohu jinak než jedině doporučit. Jsou skvělé,“ doplňuje Pavla, matka dvojčat.

Eliška a Jindřich z pohádky Zdeňka Trošky.
KVÍZ: Jak dobře znáte naše filmové pohádky? Vydejte se s námi za princeznami

Z Fisher Price hračkami, přináší každý den nové dobrodružství. Tak jako malý chlapec, který objevuje svět farmy, nebo malá holčička, která se učí, jak být kuchařkou, i vaše děti mohou zažít nesčetné hodiny radosti a inspirace s hračkami od Fisher Price.