VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: BRUNTÁL

Malované zpívání

Práce žáků Základní umělecké školy Bruntál mohou vidět diváci na nové výstavě v Galerii v kapli v Bruntále, výstava má název Malované zpívání 2.

Nový saunový svět v Bruntále v roce 2019

V Bruntále je wellness centrum velmi oblíbeným místem. Aby zařízení zlepšilo své služby, přišlo s návrhem přístavby saunového světa.

Taneční skupina In Motion funguje v Bruntále již pět let

Taneční skupina In Motion funguje v Bruntále již pátým rokem. Děti a mládež ve věku čtyři až osmnáct let trénuje Robin Valášek, který vystudoval taneční konzervatoř Ivo Váni Psoty v Praze. Na škole, kde strávil osm let, si stihl vyzkoušet spoustu rolí a divadel. Tancoval například na jevišti vinohradského divadla, ve Státní opeře v Praze nebo i na jevišti v Karlových Varech.  

Vycházka za dějinami města

Komentovanou vycházku po Bruntále v rámci Dnů evropského dědictví připravil na neděli 17. září Klub Za starý Bruntál.

Zažít Bruntál jinak

Potkat zajímavé lidi, vidět nejrůznější aktivity nebo se třeba podívat do někdejšího domu služeb v Revoluční ulici, který dnes zeje prázdnotou. V sobotu je šance zažít Bruntál jinak.

Třináctý ročník veletrhu sociálních služeb v Bruntále

Veletrh sociálních služeb proběhne ve čtvrtek 14. září se od 11 do 16 hodin ve Společenském domě v Bruntále. Jde již o třináctý ročník.

Dráteníci na zámku

Do světa drátenictví zavede návštěvníky nová výstava na zámku v Bruntále, nazvaná Užité umění z drátů – Drátenictví minulé i současné.

Jak můžete oživit Bruntál?

Sousedské slavnosti Zažít Bruntál jinak, které se konají v sobotu 16. září od 10 hodin v Květné ulici, umožní lidem přispět i vlastním dílem k oživení města.

Zchátralé budovy v kasárnách šly k zemi

Hromada sutě zůstala po dvou neobývaných a zchátralých domech v areálu bruntálských kasáren.

V Bruntále se jedná o novém saunovém světě

V městě Bruntále je Wellness centrum velmi oblíbeným místem, jak pro domácí, tak pro návštěvníky města.

Škola buduje pro studenty bezbariérový výtah

Student maturitního ročníku Střední průmyslové školy a obchodní akademie v Bruntále, který je upoután na invalidní vozík, se bude moci konečně po budově pohybovat bez toho, aby jej spolužáci nebo profesoři museli vynášet do jednotlivých pater.

Místo surfování ve Španělsku africká rally

V posledním čísle bruntálského a krnovského Regionu jsme měli rozhovor s mladým kameramanem a cestovatelem Lukášem Podiukem.

OBRAZEM: Dračí lodě na Slezské Hartě

Dračí lodě na Slezské Hartě přinesly divákům skvělou podívanou a závodníkům výbornou zábavu.

Myslivci nabízí pro děti přednášky o přírodě

Dozvědět se leccos o přírodě, o zvěři a o myslivosti mohou děti na přednáškách ve stylově vybavené místnosti v budově Okresního mysliveckého spolku v Bruntále. Je to krok k tomu, aby veřejnost získala větší vědomosti o tom, co myslivost vše obnáší.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT