Program uváděla krásná Jana Dragounová, zakladatelka krnovské taneční skupiny Dance nation. Právě desítky jejích tanečnic roztleskaly při své exhibici v začátku večera všechny účastníky plesu. Poté již na pódiu hrála kapela Styl music orchestra, která má ve svém repertoáru nejen klasické plesové tance, ale také moderní hity. Jedním z hřebů večera bylo dvojvystoupení famózních houslistek a tanečnic Femme2Fatale. V horním sále byla k vidění také barmanská show Filipa Rajnocha.

Roman Gavanda společně s hlavní sestrou Šárkou Tavandzisovou vyhlásil v průběhu jedné z přestávek tři nejlepší zaměstnance nemocnice. Třetí příčka patřila Stavrole Petrové, vedoucí farmaceutické laborantce. Na druhém místě skončila Alena Náplavová, bývalá vrchní sestra ARO. Nejlepší pracovnicí byla vyhlášena Anna Kertisová, vrchní sestra nemocnice Město Albrechtice, která získala poukaz na dovolenou v hodnotě desíti tisíc korun.

„Jsem ráda, že třemi nejlepšími pracovníky nemocnice se staly ženy, které dostaly kromě kytic a láhve dobrého vína finanční poukazy na dovolenou,“ zhodnotila situaci Šárka Tavandzisová. I Roman Gavanda poděkoval nejlepším pracovnicím. „Loňský rok byl opravdu náročný, zejména kvůli akreditaci celé nemocnice. Tři nejlepší zaměstnanci si zaslouží krásné ceny jako motivaci a díky za jejich úsilí,“ řekl Roman Gavanda.

O půlnoci se losovala bohatá tombola a hlavní cenou z více než osmdesáti darů byla plazmová televize. Velmi zajímavá byla situace, kdy jedna z žen v sále vyhrála dvě obří tyčky trvanlivého salámu a chvíli na to si šla pro další výhru – vyhrála totéž ještě jednou.

Skvělá zábava se táhla až do ranních hodin, kdy se většina návštěvníků přesunula do spodního sálu Silesie, kde byla diskotéka Martina Hradečného. „Myslím si, že se letošní ples opět vydařil. Všichni návštěvníci se skvěle bavili a to bylo hlavním cílem celé akce,“ sdělila Jana Petrová, hlavní organizátorka plesu.