Za doprovodu svého současného ansámblu Skupina zde vystoupí v sobotu 11. prosince. Po koncertě čeká navíc hosty live party s Muflonem. Ty tam jsou doby, kdy v dívčím triu Black Milk poskakovala vedle Kerndlové a Zeťové i Tereza Černochová. Zatímco dvě první pokračují na své samostatné cestě spíše po stojatých vodách popové scény, Tereza Černochová vstoupila na pouť divočejší.

A zábavnou a odvážnou a hlavně plnou šlapající muziky a poctivého zpěvu. Dnes již inženýrka zemědělství s důrazem na obor reprodukční biotechnologie, srozumitelně inseminátora, umí zazpívat tak, že praskají i okenní tabulky. „Tereza skutečně nepatří k současný prefabrikovaným vyumělkovaným a technickými prostředky vyladěným takyzpěvačkám,“ potvrdil Martin Hradečný, provozovatel klubu Kofola.

Tereza Černochová si totiž za své jméno může s klidem doplnit - funky diva par excellence. Svým fanouškům slibuje, že se pro ně na koncertech rozkrájí a určitě nebude daleko od pravdy. Reklamní fotografie doprovázející aktuální turné, jehož je krnovský koncert součástí, jsou vskutku hodně odvážné. Černochová si v nich na nahé tělo nechala nakreslit schéma, jak se porcuje skot a čeká připravena na řeznickém stole.

Podobně provokující je i doprovodný text. Ten slibuje, že při koncertě za doprovodu Skupiny řezníků zaženete chuť na libovou kýtu, šťavnatý bůček či propečenou kůžičku. Vybrané kousky vám totiž budou naservírovány přímo od kosti. Tereza Černochová je dcerou zesnulého muzikanta Karla Černocha, po maturitě na gymnáziu s hudebním zaměřením v Praze, pokračovala ve studiích na České zemědělské univerzitě. Na svém současném projevu a image začala pracovat po setkání s Romanem Holým.

DITA VOZNICOVÁ