Jarmila Šuláková o víkendu musela dát přednost politice a státnickým záležitostem. Jako královna matka Valašského království se setkala ve Frenštátě pod Radhoštěm s premiérem České republiky Mirkem Topolánkem, který se také hrdě hlásí k Valašsku. Šuláková s Topolánkem jednali o vztazích mezi Českou republikou a Valašským královstvím, a společně pěli známý duet Ej, bože, bože, jak je nám tu při vínečku dobře.

„Původně jsme podle informací manažera předpokládali, že paní Šuláková nepřijela do Krnova ze zdravotních důvodů. Nedávno totiž musela kvůli zdravotní indispozici pár koncertů zrušit. Pak nás ale lidé upozornili, že v novinách se píše, jak o víkendu zpívala společně s Mirkem Topolánkem. Nemůžeme se na ni zlobit, že dala přednost zajímavější nabídce, protože o společném koncertu s premiérem se určitě bude ještě dlouho mluvit a asi to byl důležitý moment v její kariéře zpěvačky. Jsem přesvědčen, že návštěvníci naší akce byli spokojeni, protože Fleret je také známá a oblíbená kapela, a v Krnově hráli výborně. Všichni návštěvníci se dobře bavili a žádné vstupné se na koncert nevybíralo, takže snad se Krnováci na paní Šulákovou nezlobí,“ uvedl organizátor koncertu Radomír Čepek.

Příjemné večerní posezení U Žida spojené s živou hudbou, pivem a grilovanými specialitami mělo takový ohlas veřejnosti, že se provozovatelé rozhodli v podobných akcích pokračovat každý víkend. V pátek 25. 5. se zde od 17 hodin představí nová poprocková kapela z Bruntálska Modulor a také folková Lamesta. Krnovský contry Wagon zde hraje v sobotu od 17.30 hodin. „Chceme dát příležitost k hraní regionálním kapelám, ale vždy tak jednou do měsíce si pozveme někoho se zvučným jménem,“ dodal Čepek.