Organizátoři obec Bohušov, lesopark Fulštejn a spousta přátel spojili své síly. Zvou malé i velké návštěvníky 25. srpna od 14 hodin do kempu v Bohušově.

Program Prázdniny ještě nekončí zde nabídne odpoledne plné hudby, zábavy a atrakcí pro celou rodinu. Bonbonkem odpoledního programu bude umělecké vystoupení mistryně Evropy 2014 v šálové akrobacii, a to ve výšce osmi metrů nad vodní hladinou. Bude zavěšena na stuhách na rameni jeřábu.

Ve 20 hodin dorazí návštěvníci, kteří přijeli parním vlakem, a hned začíná část Strašidelný Fulštejn. Zříceninu hradu si oblíbili návštěvníci z Osoblažska, Albrechticka, Krnovska, ale i Opavska. Jako vždy je začátek trasy pod bohušovským rybníkem u lávky. Na přechod nad řekou budou dohlížet vodníci s lucernou, kteří pouští návštěvníky po malých skupinkách na trasu plnou smíchu i hrůzy, čeká je setkání s desítkami pohádkových a bájných bytostí. Obuv do přírody na nohy a baterku s sebou.

„Z důvodu konání této strašidelné akce bude o víkendu táboření ve Fulštejně povoleno pouze přátelům, kteří se podílejí na přípravě,“ vzkazují organizátoři.

Strašidelný parní vlak: jízdní řád
Odjezd z Třemešné je v 18.45 hodin, příjezd do Bohušova v 19.38 hodin. Zpět se vlak vrací ve 21.55 a v Třemešné bude ve 22.55.