Hned po šesté hodině ranní vyrukovali na obrazovce muzikanti hutnými skladbami, jak jsou u nich fanoušci zvyklí. „Pečlivě jsme se na vystoupení připravovali. Nic jsme neponechali náhodě. Zabývali jsme se repertoárem a jeho výrazem, tak jako i vhodným sestavením aparatury,“ řekl Deníku frontman The Pant Roman Kočiřík.

Zpěváka a kytaristu doprovázeli ještě dva kolegové. Tomáš Vaca je v kapele teprve rok, ale už teď je jasné, že je obrovským přínosem. Dosavadní bubeník Pepa Šustr byl výborný, avšak Tomáš Vaca vnesl do sestavy nový svěží vzduch. Sestavu doplňuje fenomenální kytarista Víťa Jelínek. Zahraje bez mrknutí oka jakékoliv sólo.

Ve středu vsadili umělci na nové skladby, dvě rychlejší a jednu pomalou. Aby se dostali do Ostravy včas, vyjeli z Břidličné už pár hodin před půlnocí. A rozhodně nezklamali. Sám moderátor byl překvapen, jak kvalitním zvukem kapela disponuje. The Pant zkoušejí ve Společenském domě v Břidličné. V jedné budově se může sejít hned několik souborů zároveň. Zkušeben je v něm víc.

„Máme toho ještě hodně před sebou. Naše fanoušky tímto srdečně zvu 20. října do Malého sálu Střediska volného času v Rýmařově. Tam se chystáme natáčet naše první DVD. Můžete být přitom,“ vzkázal veřejnosti Kočiřík. Koncert zaznamenají hned tři kamery. Disk mábýt na trhu ještě do Vánoc.