Návštěvníci se mohou těšit na kombinaci klasické divadelní scény, scénické hudby, ohňových i světelných efektů a filmové projekce na plátně 4x12 metrů.

Fascinující multimediální show bude vrcholem Mezinárodního kulturního léta 2007 na zámku v Linhartovech. „Ohňová a světelná show bude opravdovou senzací. Tuto akci jsme si nechali záměrně na konec prázdnin, abychom našim věrným návštěvníkům a turistům nabídli závěrem to nej,“ říká Jaroslav Hrubý, správce zámku.

Návštěvníci si budou moci před ztvárněním prastarého mýtu prohlédnout i prostory zámku, které jsou zaplněny nejrůznějšími sbírkami. Sbírka keramických sošek Jana Kutálka, výstavy obrazů, expozice z historie četnictva, historie varhanictví, křesťanské relikvie i první dětská galerie s obřím papírovým Maxipsem Fíkem zaujmou opravdu každého. Do zámeckých prostor je vstupné pro dospělého 30 korun pro děti 10 korun.

Na Prometheuse a speciální ohňovou show se dají vstupenky zakoupit předem na zámku v Linhartovech, anebo přímo před akcí. Dospělého přijde lístek na 100 korun a dítě na polovinu. „Věřím, že se lidem bude tato velkolepá ohňová show líbit. Tímto zvu na zámek všechny, kteří chtějí prožít netradiční zážitek. Doufám že nám bude přát počasí,“ dodal Jaroslav Hrubý.