Proto organizátoři koncertu, který se odehraje 15. října v klubu Kofola, posluchače upozorňují: „Koncert začne přesně v 19 hodin, ale už od 18 hodin bude sál otevřen, tak přijďte prosím včas. Upozorňujeme, že jde o dvouhodinový koncert, během kterého budou bary mimo provoz. Občerstvení je možné pouze před koncertem
, o přestávce a na after party," vzkazují organizátoři.

Müller se svým bandem se chystá do Krnova v rámci svého turné To najlepšie Tour 2016. A opravdu je z čeho vybírat to nejlepší, protože Müller se pohybuje na československé hudební scéně už od osmdesátých let. Narodil se ve slovenském Hlohovci a zpočátku se v hudební branži pohyboval pouze jako novinář měsíčníků Populár a Gramorevue.

Už první skladba Rádio, kterou nazpíval se skupinou Burčiak, měla obrovský úspěch. Richarda Müllera to povzbudilo natolik, že s Martinem Karvašem založil vlastní skupinu Banket. Debutovým albem Banketu byla „Biolektrovízia" z roku, 1986.

Už první deska byla plná hitů včetně nesmrtelné písně Vaša Patejdla Po schodoch. Druhé album „Druhá doba?!" přišlo v roce 1988, po něm třetí album „Vpred?" v roce 1990, a to už bylo jisté, že Müller má slibně našlápnuto na sólovou dráhu.

V roce 2003 se Richard Müller v New Yorku seznámil s americkými hudebníky, se kterými nahrál své první autorské album „Monogamný vzťah". Nejvěrnějším posluchačům je určen box „Všetko", ve kterém na 25 CD je celá jeho kariéra.