V pátek 18. května to na jeho pódiu od 20.00 hodin rozbalí kytarový mág, skladatel a rocker Michal Pavlíček se svým bandem. Hostem pak bude zpěvačka Bára Basiková. Hudební kritici i posluchači s láskou vzpomínají na časy, kdy se výrazné muzikantské talenty Pavlíček a Basiková setkali ve skupině Stromboli. Proto také celý večer v Kofole nese název od Stromboli po Big Heands.

Koncert nabídne instrumentální show, ve které Pavlíčkovi budou sekundovat bubeník Miloš Meier a kytarista Martin Ivan. Diváci se mohou těšit na fusion exhibici na pomezí žánrů, vycházející převážně z rocku. Hlavní protagonisty netřeba představovat. Michal Pavlíček patří k výjimečným osobnostem české hudební scény se širokým záběrem tvorby, od muzikálů přes symfonickou hudbu k filmům a baletním představením, od baladického líbivého rocku po těžce pochopitelné introvertní výtvory, stále však svůj.

Jméno zpěvačky Báry Basikové patří neodmyslitelně ke skupinám Stromboli a Precedens. Po úletu k muzikálům a krátkém pěveckém odpočinku se vrátila zpět na koncertní pódia. S hudbou a zpěvem svázala celý svůj život, první veřejné vystoupení si odbyla ve dvanácti letech v televizní soutěži Zpívá celá rodina. Dnes vystupuje opět s Precedens a v muzikálech.