Rockové tóny krnovské kapely Naoko se v sobotu linuly klubem Kofola. Domácí sestava představila na koncertu několik novinek včetně zbrusu nových bicí. Hostem večera byla nadějná skupina Sunset Blvd., jejíž členové v minulosti prošli sestavami jako Kollerband, Walk Choc Ice nebo Deset očí. Početné publikum zcela zaplnilo malý sál.

"Sleduju je už od doby jejich vzniku a nyní zní velice zajímavě, když slyšíme staré písničky v nové úpravě," pochvaloval si jeden z návštěvníků koncertu. "Líbí se mi, že už vystupují bez zpěvačky. Je to takové přímočarejští, kapela nabízí více energie a zábavy. Zpěvačka byla dobrá, ale příliš na sebe strhávala pozornost. Teď kapela funguje více jako celek," dodal.

Představovat krnovskému publiku klasiku domácí produkce, skupinu Naoko, to je jako nosti dříví do lesa. Svůj první demosnímek vydala kapela před pět lety, rok po svém vzniku. Dokonce jej protlačila do vysílání několika radií. Krnovská skupina slavila úspěch zejména v Praze ve vysílání rádia Expres, kde se okamžitě první nasazený singl Somebody You Know umístil mezi prvními třemi v hitparádě Expreschart.

Další nasazený singl Mysterium se vyšplhal až na příčku nejvyšší. V roce 2006 kapela vydala druhý demosnímek. Singl Sweet And Sour Song se držel v Expreschart neuvěřitelných sedmnáct týdnů, z toho sedm na prvním místě. Rok na to se kapela objevila ve vysílání televizní stanice Óčko se třemi živými skladbami z pražské Lucerny při předávání výročních cen Óčka.

Na jaře loňského roku Naoko publikovali u vydavatelství Championship Records první oficiální CD, s nímž krnovská kapela sbírá velmi pozitivní ohlasy a kritiku. Tento měsíc přišel další úspěch na všechny domácí hudební televizní kanály první videoklip. (voz)