Kapela Narvan má za sebou raketový úspěch, tragedii i úspěšný comeback. V létě roku 1994 se dala dohromady partička kluků, aby zkusila štěstí ve světě hudby. Už na podzim natáčejí demonahrávku a na začátku následujícího roku své debutové album. Okamžitě oslovili nejen posluchače, ale k jejich produkci se pozitivně staví i odborníci a skupina získává nominaci na českou Grammy, předchůdkyni dnešního Anděla, za objev roku. Ostatně o dva roku později si nominační večer na toto ocenění vychutnali ještě jednou, tentokrát za desku roku. Začíná šňůra koncertů, jak samostatných, tak společně s takovými hvězdami jako je Pusa, Buty či Support Lesbiens. Narvan vydávají další alba a dokonce i nejeden videoklip.

Nadějný vzestup však přerušuje autonehoda v roce 2000, při které zahynuli zpěvák a kytarista skupiny. Pozůstalí členové vydávají pietní album The Best of a vypadá to, že Narvan bude už jen legendou. Touha po muzice však zvítězila, kapela přibírá nové členy a navrací se na pódia pod názvem Prachy. Protože i v obměněném složení zůstává rukopis původního Narvanu čitelný a na repertoáru dominují narvanovské skladby, vyměňují název Prachy zpět na původní Narvan. Dnes opět brázdí českými a moravskými kluby, natáčí nová alba a videoklipy a pokračují tam, kde tragicky přestali.

Dnes vystupuje kapela ve složení Libor Mikeš Mikoška – kytara, Hans Machala – bicí, Zdeněk Smetana – basa, Aleš Čuma – zpěv.