Druhé pokračování se ponese opět v duchu hesla: „od všeho něco, tvrdé, měkčí, co chcete.“ Na pódiu se postupně vystřídají skupiny Konfident z Hranic na Moravě, hrající styl hardcore grind, rockoví The Parchanti z Opavy a punk rockoví borci Next Round z Břidličné.

Akce začíná ve dvacet hodin a příchozí za její zhlédnutí zaplatí pětašedesát korun. „Chystáme i koncert v opavském klubu Music Bar Jam, v průběhu dubna tam proběhne MuzzyFest vol.3,“ slíbil pořadatel Tomáš Mazal.

Příjemné setkání publika s jejich oblíbenými interprety přinesl již zahajující díl festivalu, na němž si zahrála v Afrika pubu také bruntálská čtveřice Closing Balance, která se blýskla melodickou, kytarově aranžovanou muzikou a jako první přítomné roztančila.

„Po nich se objevila opavská kapela Čemu nerozumíš, svůj styl sami členové označují jako speed rock and roll,“ vzpomínal Tomáš Mazal. Street punkovou trojici muzikantů vystřídala olomoucká kapela AB-normál.

„Jako třešnička na dortu posléze na konec festivalu vystoupila polomístní kapela AV aneb kdo neviděl, neuvěří,“ doplnil Tomáš Mazal. kapela se prezentuje jako zcela nový žánr fekal core a údajně vznikla díky koncertu Masters of Rock 09, na popud fanoušků, skandujících slovo hovno u písně Toi Toi.