Na některé koncerty Krnovských hudebních slavností KHS se už posluchači nedostanou, ale nabídka je tak pestrá, že si jistě vybere každý podle svého vkusu. Krnovany čekají dva hudbou nabité dny na zahradě střediska volného času.

Zítřejší páteční program začne v 16 hodin a potrvá do večera. „Těšit se můžeme například na Dalibora Jandu, Rybičky 48, LIPO…

V sobotu se areál otevírá už ve 14.30 hodin, program zde začne ve čtvrt na čtyři. K hlavním hvězdám bude patřit Věra Martinová, David Koller a skupina Jelen,“ uvedli organizátoři.

„Dvoudenní program v zahradě jsme sestavovali tak, aby si svůj oblíbený žánr našel skoro každý posluchač. Pevně věřím, že pestrá hudební nabídka osloví návštěvníky všech věkových kategorií,“ řekla ředitelka MIKS Krnov Petra Manczalová.

A proč jako místo konání zvolili zahradu střediska? „Rozhodli jsme se tak po kladných ohlasech z loňského roku. Zahrada střediska disponuje odpovídajícím technickým a sociálním zázemím,“ odpověděla ředitelka.

Páteční vstupné je 80 a sobotní 100 korun. Děti do 140 centimetrů mají vstup zdarma. „Z bezpečnostních důvodů nebude možné do areálu vjíždět s jízdními koly a podobnými dopravními prostředky. Rovněž psi mají vstup do areálu zakázán. Vzhledem k nutné přípravě celého areálu bude zahrada a hřiště střediska 7. září pro veřejnost uzavřena,“ vysvětlila Eva Čechová, pracovnice MIKS Krnov.

Sobotní večer můžete uzavřít na afterparty v klubu Kofola. O příjemný dojezd postará DJ MC Hradečný. Vstupné je dobrovolné.