Obyvatelé a návštěvníci Krnova se dočkají v Soukenické ulici zařízení pod názvem multižánrový Wassabi Club. První společenské akce se diváci a posluchači dočkají už v pátek. Vystoupí pražská kapela Skyline.

Provozovatelem klubu je krnovský muzikant Wassa, známý též ze svého působení v hardcore kapele tartarO:s. Rozhodl se, že jeho krnovský klub bude skutečně multižánrový.

„V programu našeho klubu budou zahrnuty opravdu veškeré hudební styly, ať už hip hop, jazz, metal, hardcore, drum and bass, house, country, šanson, folk nebo punk. Prostě uvítáme každého dobrého muzikanta a doufáme, že uspokojíme všechny posluchače. Každý si přijde na své," řekl provozovatel Wassa.

Klub v Soukenické ulici otevírá první koncert v pátek 4. října. Na pódiu se představí pražská formace Skyline. „Je to taková směsice etniky, drum and bass a hip hopu. Předskokanem bude krnovský dýdžej Jarigra," uvedl Wassa. Rozjetá taneční hudba Skyline místy připomíná například Asian Dub Foundation.

Kritici vysoce cení zejména jejich živá vystoupení. V roce 2005 předskakovali taneční legendě Underworld, mají za sebou koncerty v Polsku, Německu i Portugalsku. Svůj první koncert odehráli v lednu 1998 jako předkapela Tata Bojs. Po ukončení koncertu Skyline se o zábavu při závěrečné arfter party postará krnovský dýdžej Mira Bira. První zábava v klubu potrvá do ranního kuropění.

A hned v sobotu 5. října zábava pokračuje, protože se v klubu uskuteční Reggea a Ska paráda, na které zahrají karvinští Allskapone's a Kenta. Na další týdny plánuje Wassa další překvapení, a to nejen hudební.