Děti toto nové představení uvidí v pátek 8. května v 16 hodin v Městském divadle Krnov.

Oba hlavní představitelé veselou, zábavnou a interaktivní formou provedou malé diváky světem divadla a tajemství velkých sálů, nebude chybět ani skřítek František a samozřejmě mírné napětí, zapojení dětí do hry i milý humor. V zábavném pořadu zazní písničky Hany Navarové s texty Jana Vodňanského, Tomáše Hanáka a dalších.

„Poslední dobou se rozšířil nešvar, že v divadlech, kinech a na dalších kulturních akcích, lidé fotí, natáčí a telefonují, čímž všechny okolo ruší. Herce na jevišti i diváky okolo sebe. Divadlo, či pohádka, by měl být zážitek, který si každý odnáší z představení v duši… ne na mobilu, či kameře.

Proto jsme se spolu s Petrem Vackem rozhodli, že se pokusíme vštípit hravou a nenásilnou formou pohádky, písniček a vyprávění základní společenské návyky," řekla k představení Magdalena Reifová.

Vstupenky na představení zakoupíte v Turistickém informačním centru v Krnově. A nebo je můžete vyhrát s Bruntálským a Krnovským deníkem.

Během následujících dnů si na stránkách našich novin můžete zahrát o pět CD Majdy Reifové, ke každému albu přidáme i dvě vstupenky. První volající, který nám v daném termínu zavolá do redakce správnou odpověď, vyhrává CD Majdy Reifové a dvě vstupenky na představení na pátek 8. května v Městském divadle Krnov.

Soutěžní otázka: Kdo složil písničky, které zazní v představení Jak František pomohl Majdě a Petrovi zachránit divadlo? Své odpovědi volejte v úterý 5. května od 14 hodin na telefon: 554 625 006.

První volající za správnou odpověď získá CD Majdy Reifové a dvě vstupenky na představení Jak František pomohl Majdě a Petrovi zachránit divadlo.