Přestože Jana Bernášková, Monika Zoubková ani Adéla Petřeková nejsou před kamerou žádnými novickami, pochází z jednoho města a jsou si generačně blízké, pracovně se v jednom projektu setkaly až nyní.

Prima si pochvaluje, že seriál VML měl velmi slušnou sledovanost pilotního dílu. Proto věří, že si nový seriál najde stálý okruh fanoušků.

„Přes velkou konkurenci, které jsme na obrazovkách čelili v neděli večer, dali diváci přednost novince. Vynesli Všechny moje lásky na špici sledovanosti. Průměrně jsme zaujali přes milion diváků, což je výborný výsledek," uvedl Roman Mrázek, programový ředitel Primy.

Orientaci v příběhu Prima divákům usnadňuje mapou hlavních postav a vzájemných vztahů. Ústřední postavou je Marie Svobodová, kterou původně měla hrát Dagmar Havlová, ale nakonec role připadla Veronice Žilkové. Je to žena po padesátce, kterou těžká nemoc připravila o manžela.

Vdova Marie nepropadá smutku a pere se s životem plným vztahů, přátel, sousedů a kolegů. V úvodu si sepsala seznam svých bývalých nápadníků, takže na seriálovou romanci je zaděláno. Návraty do minulosti doplněné dobovými hity divákům prozrazují, že scénář VML napsal autor seriálu Vyprávěj.

Z krnovských hereček dostala nejvýraznější prostor Monika Zoubková. Její postava Zuzana Matějková je sousedkou a kamarádkou Marie – Veroniky Žilkové. Zuzana naivně věří, že dobro zvítězí a zlo bude poraženo, takže se snaží každého napravovat. „Tak co zase řešíš teď, Zuzko?" zdraví ji kamarádky. Narozdíl od ní už tuší, že nic se nemá přehánět.

.

Monika Zoubková z Krnova se každou neděli objeví v seriálu Všechny moje lásky jako dobrá duše Zuzana Matějková. foto: TV Prima/Jan Tůma

.

Jana Bernášková z Krnova v seriálu VML jako sekretářka, spolupracovnice a opora provozovatelky lékárny Marie. Tu hraje Veronika Žilková. foto: TV Prima/Jan Tůma