Původní název „4ženy04“ nechtěl galerista, akademický sochař Luděk Pavézka, měnit, i když čtvrtá autorka se musela z výstavy omluvit. Na vernisáž tedy přijely tři talentované výtvarnice – Lenka Pavézková, neteř galeristy, Kamila Hýžová a Veronika Selingerová. Do Art galerie Penzion přivezly šperky, malby, kresby, pastely, akvarely i kombinované techniky, užité umění z keramiky a další díla.

Lenka a Kamila se hodně věnují dětem, Veronika letos končí studium v Bratislavě na Akademii výtvarných umění a připravuje diplomantskou výstavu. „V Bratislavě jsem dostala možnost zdokonalit se v technice tvorby z keramiky, hlíny a sochařství. Je to pro mě hodně důležité. Připravuji se také na samostatnou výstavu v olomoucké G galerii,“ řekla Veronika. Její práce už mohli vidět příznivci výtvarného umění v Turecku i USA. Kamila se soustředí na výuku mladých lidí v rýmařovské ZUŠ a Gymnáziu. Čas na vlastní tvorbu i na dálkové studium arteterapie si musí vyhradit. Naučila se třeba brát své žáky do plenéru, je to podnětné pro ně i pro ni samotnou. V Karlovicích představuje kresby i malby přírodních scenérií na kartónech, kde využívá akryl i temperu. Dosahuje zajímavé barevnosti, její kresby naopak překvapují tvrdou linkou a přitom efektem poetiky. Lenka se představuje technikou monotypů, otisků, přivezla též nové akvarely a pastely. V domácím prostředí vystavuje opakovaně, přitom třeba malby na hedvábí a malované hrníčky tu jsou pro potěchu oka návštěvníků celoročně. Veronika vystavuje zajímavé kachle, na nichž využívá například fototechniku, přivezla také originální pivní poháry.

Tři spolužačky studovaly v Olomouci v ročníku o počtu pouhých jedenácti žáků, z nich jen dva byli muži. Dnes se výtvarnice shodují, že dostaly dobrý základ i dost svobody pro vlastní projev a seberealizaci.