Největšími taháky letošního festivalu je idol mladých dívek Adam Mišík a skupina Děda Mládek Illegal Band, která zpívá především country písně Ivana Mládka.

„Na Osoblažském hudebním létě vystoupí pět kapel, které určitě potěší posluchače dobré hudby, samozřejmě i všechny tanečníky. Pro děti budou připraveny zdarma zábavné atrakce a pro všechny spousty dobrého jídla a pití. Myslím si, že to je dost dobrých důvodů, proč Osoblahu navštívit,“ uvedl starosta obce Antonín Rous.

Areál své brány otevře už v jednu hodinu odpoledne, první kapela AC/CZ – AC/DC Revival vystoupí ve tři, následovat bude revival show ABBA. V šest hodin zazpívají Děda Mládek Illegal Band a v osm večer potěší své fanoušky Adam Mišík. Na závěr zahraje ostravská kapela SALTO-rock.

Vstupenky si můžete až do pátku koupit v obecním úřadu. Vstupenka v předprodeji stojí 100 korun pro dospělé a 75 korun pro seniory. Na místě je o 25 až 50 korun dražší. Děti do 15 let mají vstup zdarma.

Stejně jako v minulých letech také letos můžete do Osoblahy přijet parním vlakem. Osoblažské hudební léto probíhá totiž společně s Dnem dráhy.

Petra Hanusová