V představení, 
s nímž do Rýmařova přijedou pražští divadelníci, se objeví oblíbení herci Veronika Nová jako Stephanie, Lukáš Langmajer jako Étienne a Karel Zíma coby Viktor. V hlavní roli Carlose se střídají Josef Laufer a Ivan Vyskočil, který je rovněž režisérem hry. Představení je dílem divadelní agentury Sophia Art.

„Komedie francouzského dramatika Luka Chaumara v režii Ivana Vyskočila zavede diváky do nejvyšších kruhů sicilské mafie," řekl Jan Přikryl z rýmařovského střediska volného času, kde se představení ve velkém sále ve středu 5. března uskuteční.

Zápletka příběhu je vlastně jednoduchá: Étienne se bude muset přiznat svému nejlepšímu příteli Carlosovi, že je milencem jeho dcery Stephanie. Situace, dost citlivá sama o sobě, je vyhrocena skutečností, že „tatínek" Carlos je kmotrem mafie. A patří dokonce do nejvyšších kruhů sicilské mafie.

Když se do příběhu zamotá ještě nic netušící buddhista Viktor, je o zábavu postaráno. „Začátek představení je naplánován na 19 hodin a vstupenky jsou v předprodeji v Infocentru Rýmařov na náměstí Míru," doplnil Přikryl.