Tentokrát si mladí divadelníci pro své příznivce připravili známou jednoaktovku Vizionář nejslavnějšího Čecha Járy Cimrmana. Klasiku z dílny Svěráka, Cimrmana a Smoljaka nastudovali Tomáš Marek, Martin Václavek, Tadeáš Jeník a Maxmilán Kubný. Protože jde o text všeobecně známý, a mnohé hlášky typu „my nesmíme ani naznačovat“ už zlidověly, mohli si diváci porovnat jak krnovští ochotníci obstojí ve srovnání se slavným originálem předních českých cimrmanologů.

Přestože scénu i dialogy Krnovští pojali konzervativně a s úctou k předloze, podařilo se jim zaujmout publikum a vtisknout známým dialogům novou komiku.

Po skončení divadelního představení se museli diváci opět obléknout do kabátů a vyjít z teplého sálu na mráz na terasu, protože venku už se chystala ohnivá, žonglérská a bubenická show v podání krnovských šoumenů Dana Vyleťala, Radima Kuči a Iva Borise Samiece.

Po nich se v závěru večera představila také Ilona Kopčilová, studentka krnovské střední odborné školy dopravy a cestovního ruchu, která se nedávno stala vítězkou prestižní soutěž krásy Region Regina. V soutěži, která spojuje obvyklé disciplíny ze soutěží miss se schopností propagovat cestovní ruch, udělala Ilona Kopčilová největší dojem svým tancem. Ten předvedla také divákům na Cvilíně.