Kapelník Orffů Ivan Gajdoš přímo z pódia děkoval výpravě z Kutné Hory, že dodávají do maloobchodní sítě tak skvělé tabákové výrobky. Orffové koncertem na domácí scéně v Kofole všem dokázali, že pořád mají dost čisté glorofózy nejen sami pro sebe, ale ještě mohou rozdávat.

Mnozí posluchači jančí, když jim glór dochází, a proto jsou ochotní cestovat za Orffy až z takové dálky.

Bratři Orffové si toho jsou dobře vědomi, a proto některé písničky rovnou koncipovali jako bedekr s informacemi pro turisty. Například se z textů dozvíme, že východně od města můžeme viděti homoli Cvilína, kostel a rozhlednu, nebo že kostel je barokní, už také vyhořel, a vede tam cesta po schodech nahoru. Hluboko v lesích dlí v tiché samotě ruina hradu, který zve Šelenburk, žili tam lupiči a je to magické místo za noci v úplňku.

Tato píseň nazvaná Krnovská přivedla do Krnova pražskou kapelu Kapitáni průmyslu, která vyhledala zpěváka, textaře, kytaristu a otce zakladatele Bratří Orffů Ivana Gajdoše.

„Kapitáni průmyslu mi přijde docela vtipný název pro kapelu. Byli moc slušní a zdvořilí, když za mnou přišli do hospody Pod obrazem pro autogram a zeptat se, kudy se jde na ten Šelenburk, co o něm zpíváme. Asi jsem je trochu zklamal, když jsem jim řekl: tam raději ani nechoďte, protože na pocestné tam číhají klišťáci s boreliózou. Byli trochu zklamaní, že jim rozmlouvám výpravu na Šelenburk, ale ještě měli v záloze další cíl, co by v Krnově chtěli vědět. Zajímalo je, kde je ta známá krnovská propast, co o ní zpíváme. Byli překvapení, když jsem jim prozradil, že dno krnovské propasti se nachází právě tady, kde zrovna stojíme: na Zámečku, v hospodě pod Obrazem,“ popsal Ivan Gajdoš své nedávní setkání s Kapitány průmyslu.