K dispozici dětský koutek s hlídáním dětí , cukrová vata a dětská skluzavka zdarma, atrakce "Lavice" pro dospělé, tetování hennou, aribrusch a festivalové copánky a líčení malování na obličej, zmrzlinový krámek z Lichnova a spousta dalšího.

Ilustrační foto.
Koupaliště v Bruntálu, v Krnově i v Úvalně lákají, kolik tam dnes utratíte peněz

A jaká hudební sestava nám k tomu zahraje? Festival letos zahájí legenda brněnské scény. Kapela, která má mnoho příznivců v řadách depešáků a název HELMUTOVA STŘÍKAČKA jistě zahraje něco z kultovního alba Helmut a Hilda. Oceán spolu s Helmutovou Stříkačkou nedávno vyprodali v Brně klub Metro. Můžete se těšit na slovenskou punk rockovou kapelu HORKÝŽE SLÍŽE.

Berenika Kohoutová - Dělám stojky

Zdroj: Youtube

KRISTÍNA, zpěvačka slovenských hitů Pri oltári, Ta nie, Jablčko nebo Horehronie, vystoupí v Holčovicích už podruhé. Premiéru bude mít u nás českobudějovická kapela OCEÁN. Věříme , že i vy si zavzpomínáte na hity Petra Muka. Zpěvačka a herečka BERENIKA KOHOUTOVÁ se svou kapelou prů už nacvičujte také stojky. Nováčkem na letošním festivalu je i frýdecko-místecká písničkářka KACZI, která byla nominována za jedinečný pěvecký projev na cenu Jantar 2018 a 2019 v kategorii Interpretka roku.

Aby si Krnováci mohli dát v Holčovicích nějaké to pivo, bude je po ukončení festivalu cca v 0.30 hodin rozvážet domů speciální autobus.

K TÉMATU

Line-up festivalu

14.30 - 15.30 h Helmutova Stříkačka

15.45 - 16.45 h KACZI /Ova/

17.15 - 18.15 h Horkýže Slíže SK

19.00 - 20.00 h Kristina SK

20.45 - 21.45 h Oceán

22.45 - 23.45 h Berenika Kohoutová