Remit Svobodné Heřmanice – Tučňáci Krnov 9:5 (4:2, 3:2, 2:1)
V utkání okresního přeboru na ledě Horního Benešova se hrál oboustranně útočný hokej bohatý na góly, po kterém se ze zaslouženého vítězství radovali hráči Svobodných Heřmanic, když rozstříleli krnovské Tučňáky 9:5.

Remit Svobodné Heřmanice – Rýmařov 8:1 (3:0, 3:1, 2:0)
Také další utkání hokejového okresního přeboru se hokejistům Svobodných Heřmanic na ledě hornobenešovského zimního stadionu vydařilo a po vcelku jednostranném průběhu vysoko přehráli herně i výsledkově tým Grizzlies Rýmařov.

Horní Benešov B – Batex Bruntál 4:2
V utkání dvou favoritů okresního přeboru skupiny A se hrál oboustranně vyrovnaný a bojovný hokej poměrně dobré úrovně. Vítězství nakonec po dramatickém průběhu zůstalo na straně domácích hráčů Horního Benešova B.

Grizzlies Rýmařov – Medvědi Rýmařov 7:6
V prestižním městském hokejovém derby mezi Grizzlies a Medvědy viděli diváci zajímavý a dramatický hokej až do závěrečných minut utkání. Po skončení se z cenného vítězství a bodového zisku radoval rýmařovský tým Grizzlies.

HC Lomnice – HC Rýmařov 1:15
Jeden z největších favoritů skupiny A hokejového okresního přeboru neměl ve svém úvodním vystoupení v sezoně nejmenší problémy. Bezzubou Lomnici doslova rozdrtil obrovským rozdílem 15:1 a potvrdil svou roli žhavého favorita.

HC Železná – SK Malá Morávka 6:0
V zápase hokejového přeboru skupiny B si na ledě zimního stadionu v Horním Benešově až překvapivě hladce poradil tým HC Železná s hokejisty Malé Morávky.