Před slušně zaplněným hledištěm se za příznivého počasí na otevřeném kluzišti hrálo vyřazovacím systémem za účasti čtyř družstev. Soupisky všech týmů musely být tvořeny hráči nad čtyřicet let věku.

V prvním utkání se střetl domácí TJ Rýmařov s Horním Benešovem. V utkání měli jasně navrch senioři Horního Benešova, kteří svého rýmařovského protivníka rozstříleli. Po výsledku 9:2 se tak stali prvními finalisty.

Ve druhém střetnutí nastoupili hokejisté HC Ostrava–Poruba proti mužstvu HK Krnov. Také toto utkání bylo jednoznačnou záležitostí hráčů Ostravy–Poruby, kteří zvítězili vysoko 8:1 a postoupili do finálové boje.

Po krátké přestávce mohli diváci sledovat utkání o konečné třetí místo na turnaji mezi domácím Rýmařovem a krnovskými hokejovými seniory. Rýmařovští hokejisté si po nevydařeném dopoledním zápase v tomto utkání spravili chuť a soupeře nenechali ani jednou skórovat. Třetí příčku si zajistili po jednoznačném vítězství v poměru 5:0.

Očekávané finále mezi veterány Horního Benešova a Ostravy–Poruby přineslo vyrovnanou bitvu a diváci se měli nač dívat až do posledních vteřin utkání. Po závěrečné siréně se z výhry 4:2 radovali ostravští hokejisté, kteří si tak vybojovali pohár pro vítězný tým letošního Memoriálu J. Blahuše. Pořadatelé děkují všem zúčastněným hráčům, rozhodčím i divákům za výbornou atmosféru a také sponzorům, bez jejichž pomoci by se turnaj jen těžko uskutečnil.

Pořadí:
1. HC Ostrava – Poruba
2. TJ Horní Benešov
3. TJ Rýmařov
4. HK Krnov