„Jde o náborovou akci určenou pro děti ve věku od čtyř do osmi let. Akce se konala jak na ledě, tak mimo něj. Děti si mohly zábavnou formou vyzkoušet nácviky bruslení, práce s hokejkou, střelby a jiných hokejových i nehokejových dovedností. Dětem i rodičům byl po celou dobu k dispozici celý trenérský a realizační tým krnovského hokejového klubu," povídal jeden z hlavních organizátorů, hokejový trenér Kamil Glabazňa.

Na krnovský stadion zamířilo dvaačtyřicet dětí nejen z města samotného, ale i z nejbližšího okolí. „Jako vzpomínku na účast si každé dítě odneslo domů dres národního hokejového týmu a další drobné dárky. Chtěli bychom touto formou poděkovat všem dětem a rodičům za účast na Týdnu hokeje v Krnově," říkal Glabazňa a dodal: „Pevně věříme, že se dětem čas strávený na zimním stadionu líbil a brzy se opět setkáme."

Pokud se někomu z rodičů nepodařilo akce zúčastnit a chtěl by svým dětem tuto možnost poskytnout, mohou přijít každou sobotu od 10.45 do 12 na zimní stadion Krystal v Krnově. Hokejový klub HK Krnov mládež poskytuje všem novým zájemcům o lední hokej možnost účasti na trénincích zdarma, a to po dobu dvou měsíců. Dále také poskytuje možnost zapůjčení kompletní hokejové výstroje.

„Prioritou klubu je to, aby byl hokej dostupný pro maximální počet dětí," uzavřel Kamil Glabazňa.