Skóre utkání otevřel v 9. minutě Pacoň, Krnov kontroval o pět minut později brankou Ševčíka. Když už to vypadalo, že se půjde do kabin za nerozhodného stavu, tak udeřili domácí. 12 sekund před koncem úvodní periody prostřelil Plánovského Klus.

„Sice jsme v úvodu prohrávali, brankou jsme se ale dokázali do zápasu vrátit zpátky. Branku na 2:1 před koncem třetiny vnímám jako jeden z klíčových momentů, kdy jsme začali ztrácet,“ poznamenal lodivod HK Krnov Pavel Hulva.

Ve druhé třetině se domácí po dvou trefách Michala Danga dostali do tříbrankového vedení. Zpátky na dostřel dostal v 37. minutě Krnov Beneš. „Dvakrát nám ujeli do přečíslení dva na jednoho a dali na 4:1. Neměli toho tolik, ale dávali góly,“ smutnil Hulva.

Ve 42. minutě vrátil domácím tříbrankové vedení Zakuťanský. O pět minut později vykřesal Krnovu jiskřičku naděje David Galvas, poslední slovo měl ale opět Zakuťanský, a tři body tak zůstaly v Orlové. „Nepředvedli jsme špatný výkon, kluci bojovali až do konce a nemůžu jim nic vyčíst. Kdyby se hrálo na šance, tak bychom asi vyhráli, ale bohužel,“ konstatoval Pavel Hulva

ORLOVÁ – KRNOV 7:3 (2:1, 2:1, 3:1)

Branky: 9. Pacoň (Petrák, Klíma), 20. Klus (Petrák), 26. Dang (Korec), 28. Dang (Korec), 42. Zakuťanský, 56. Přeček (Petrák Klíma), 57. Zakuťanský (Klíma) - 14. Ševčík (Michálek, Havlíček), 37. Beneš (Polok), 47. Galvas (Michálek).

Rozhodčí: Trombis - Tomis, Opravil.

Vyloučení: 4:3.

Krnov: Plánovský (27. Novák) - Kysela, Vysloužil, Galvas, Tichý, Mosler, Ševčík, Hon - Hudečka, Beneš, Závodník, Polok, Havlíček, Kubík, Michálek, Kostovský. Trenér: Pavel Hulva.