Byla to dramatická bitva, které chyběly branky.

„Začátek zápasu byl opatrný, druhá třetina patřila nám. Byli jsme aktivnější, měli jsme šance, a to i stoprocentní,“ komentoval zápas trenér Krnova Pavel Hulva.

Strojosvit favorita přestřílel.

„Škoda že jsme žádnou z šancí neproměnili, mohli jsme utkání zlomit. Nedostanete gól, přesto prohrajete, byl to smutný příběh,“ povzdechl si zkušený kouč.

Ve třetí třetině oba týmy začaly praktikovat opatrný hokej. Nakonec se šlo do prodloužení. V něm měl blíže k vítězství Krnov, bohužel nabídnutou přesilovku nevyžil.

„Je to škoda, v těchto okamžicích jsme mohli rozhodnout. Nájezdy, to už je loterie. Štěstí nám nepřálo,“ podotkl Pavel Hulva.

Rozhodující nájezd nakonec proměnil Lumír Rosůlek.

„Nedá se nic dělat. Jdeme dál. Věřím, že se do Orlové vrátíme. Domácí nás rozhodně nepřehráli, naopak,“ vzhlíží k domácí odvetě trenér Krnova.

„Nesmíme bláznit, přece jenom přijde hodně lidí a kluci se budou chtít předvést. Ale jsem optimistou, týmu věřím,“ zvedl prst Pavel Hulva.

Zápas na krnovském ledě má úvodní buly ve středu, v 18 hodin.

Orlová – Krnov 1:0 po s. n. (0:0, 0:0, 0:0 – 0:0)

Branka: Rosůlek.

Krnov: Novák – Mosler, Kysela, Galvas, Dohnal, Vysloužil, Bednárek – Svoboda, Polok, Weiss – Vlašánek, Tošenovjan, Kostovský – Kysučan, Havlíček, Kosina.

Trenér: Pavel Hulva.