O pohár pro vítěze přijely zápolit mužstva TJ Horní Benešov, spojený tým HC Krnov Opava, HC Ostrava a nescházel ani domácí Slovan Rýmařov. Turnaj se hrál vyřazovacím systémem.

V prvním utkání nastoupil domácí Slovan proti družstvu HC Krnov Opava. V utkání, zajímavém až do konce, se z vítězství 4:3 a postupu do finále radoval spojený tým HC Krnov Opava.

Také druhé utkání vydařeného turnaje mezi HC Ostrava a TJ Horní Benešov přineslo boj o postup až do posledních vteřin. V normální hrací době skončil zápas 3:3 a o postupu ostravských hokejistů musely rozhodnout až samostatné nájezdy.

Po polední přestávce následovaly zápasy o konečné pořadí. Nejprve se o třetí místo utkaly celky Slovanu Rýmařov a TJ Horní Benešov. Diváci viděli jednostrannou záležitost Horního Benešova, který zvítězil vysoko 10:1 a zajistil si třetí příčku.

Na závěr vydařeného turnaje nastoupili k finálovému utkání hokejisté HC Ostrava a HC Krnov Opava. V závěrečném utkání dne viděl velice slušný počet příznivců na rýmařovském zimním stadiónu poměrně dobrý hokej. Více kvality ale ukázali hráči HC Ostrava, kteří si po hladkém vítězství 4:0 zajistili pohár pro nejlepší tým rýmařovského turnaje seniorů.

„Chtěl bych poděkovat všem za účast v turnaji a také za to, že přispěli jak sportovním, tak kulturním vystupováním v celém sportovním dni k vydařenému průběhu," řekl na závěr hokejového dne v Rýmařově předseda svazu ledního hokeje Bruntál Josef Živčák.