Turnaj se hrál vyřazovacím způsobem na třikrát patnáct minut čistého času a trenéři vždy na konci každého utkání zvolili nejlepšího hráče soupeře. Ten pak byl odměněn cenou a kalendářem Jágr týmu.

V úvodním zápase nastoupil domácí tým HC Rýmařov proti Dívčímu hokeji. Rýmařovští byli o mnoho úspěšnější a porazili Dívčí hokej 6:2 po třetinách 2:1, 1:1 a 3:0. Hostující tým doplatil v oboustranně pohledném utkání hlavně na absenci klíčových střelkyň. Nejlepšími hráči utkání byli zvoleni domácí brankářka Monika Kohoutková a Marek Viktorin.

V dalším souboji se mezi sebou střetli Orli z Lanškrouna s Krnovem. Krnovští hokejisté zvítězili v poměru 4:3 po třetinách 1:1, 1:1 a 2:1. K vidění byl nádherný a neuvěřitelně vyrovnaný hokej. Krnovu se podařilo v závěru utkání vstřelit vítěznou branku a rozhodnout. Nejlepšími hráči utkání byli zvoleni brankář Jakub Hruška z Lanškouna, z týmu Krnova pak Lubomír Frank.

Po krátké přestávce následoval zápas o třetí místo mezi Dívčím hokejem Morava a HC Orli Lanškroun. Jednoznačně úspěšnější byl Dívčí hokej, který zvítězil hladce 7:1 po třetinách 4:0, 2:1 a 1:0. Na týmu Orlů z Lanškrouna byla znát únava z předchozího utkání, ale přesto bojoval a dokázal srovnat hru. Bohužel se jim nedařilo v koncovce, což se o děvčatech soupeře rozhodně nedalo říci. Nejlepším hráčem utkání za Dívčí hokej byla zvolena kapitánka týmu Natálie Mlýnková a nejlepším hráčem Lanškrouna pak Josefína Mannová.

Závěrečný duel a finále celého mládežnického hokejového klání mezi domácím Rýmařovem a HK Krnov se neslo jasně v režii rýmařovského kolektivu. Oba týmy bojovaly o výsledek, ale zaslouženě zvítězil vysokým skóre 12:4 domácí tým po třetinách 3:2, 4:0 a 5:2. Oporou domácího týmu byl brankář, který byl pro hosty velkou překážkou. Znát to bylo hlavně při trestných stříleních za fauly, kdy hráči z Krnova proměnili pouze dvě z celkových jedenácti. Nejlepším hráčem Rýmařova byl zvolen Jaroslav Habrman a za HK Krnov Adam Zouhar.

V závěru dobře připraveného turnaje byly ohodnoceny všechny týmy a jejich individuality. Nejlepším hráčem celého turnaje byl trenéry a rozhodčími zvolen krnovský hokejista Adam Zouhar. Nejlepším brankářem pak Monika Kohoutková z domácího Rýmařova před Jakubem Hruškou z HC Orli Lanškroun. Po skončení turnaje odjížděli všichni hráči z Rýmařova velmi unavení, ale spokojení. Pořadatelé děkují sponzorům turnaje, bez kterých by to nešlo.