V boji o třetí místo se utkali v závěrečném dvojzápase Horní Město a Kovošrot. Po skončení zajímavých duelů si překvapivě vybojovali třetí místo hokejisté Horního Města, kteří předváděli v celém průběhu soutěže bojovný a rychlý hokej. Druhý zápas nakonec Hornoměstští vyhráli zaslouženě 5:4 a po skončení se mohli radovat ze zisku bronzových medailí.

Minulostí je již také finále letošní Rýmařovské ligy mezi Slovanem Rýmařov a Ferdovými Tygry Rýmařov. První zápas vyhrál Slovan 1:0 a drama pokračovalo před zaplněným zimním stadionem v Rýmařově i ve druhém, rozhodujícím měření sil. Tam se v normální hrací době nerozhodlo a za stavu 4:4 se muselo prodlužovat.

Slovan ale v prodloužení pátou brankou do sítě zklamaných Tygrů rozhodl a po závěrečné siréně mohli jeho hráči slavit zisk titulu za vítězství v letošním ročníku. Slavnostní vyhlášení výsledků letošní Rýmařovské ligy se uskuteční v rámci společenského večera 8. března v 19 hodin v rýmařovském kulturním domě.

Výbor Rýmařovské ligy děkuje všem celkům za účast v letošním ročníku a divákům za podporu. Výbor zve všechny, kteří chtěji vynikající sezonu zakončit v příjemnémprostředí na závěrečný společenský večer.