Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Rožnovští hokejisté v Horním Benešově nedohráli

Horní Benešov - V dalším utkání hokejové krajské ligy hostili v sobotu na svém ledě Hornobenešovští celek Rožnova pod Radhoštěm B a v jinak jasném utkání, které si ale domácí zbytečně vlastní lehkovážností zdramatizovali, ještě hosté navíc pro malý počet hráčů nedohráli.

18.11.2013

Ilustrační foto.Foto: .

V sobotním podvečeru přivítali před svými fanoušky hokejisté Horního Benešova B tým Rožnova pod Radhoštěm. Domácí vstoupili do utkání velmi dobře a úvodní tlak jim přinesl vedoucí branku z hole Alexandra Lhotského po přihrávce Zigmunda. Hosté přijeli do Horního Benešova v okleštěné sestavě jen s deseti hráči, ale předváděli tradiční valašskou bojovnost. Výsledkem byl vyrovnávací gól v síti letos poprvé chytajícího hornobenešovského gólmana Maruzsaka.

Domácí měli navrch a ještě do konce první části přidali Trčkou a Zigmundem další dvě branky. Také prostřední část začala aktivitou Horního Benešova. Čtvrtou branku domácích přidal Přibyla po asistenci Palinčáka a zápas se zdál být rozhodnut. Na hře hornobenešovského týmu se ale v dalším průběhu projevila laxnost a nezodpovědnost. Hosté bojovali a dvěma góly v řadě se vrátili před poslední třetinou do utkání.

Závěrečná třetina začala opět aktivitou domácích hokejistů. Horní Benešov soupeře zatlačil do jeho obraného pásma a vytvářel si příležitosti. Dvě z nich zásluhou Přibyly a Hejhala využil k navýšení náskoku na rozdíl tří branek. Hosté se nesložili a dokázali znovu kontrovat snížením na 4:6 z jejich pohledu.

V polovině třetí části ale přišli hosté o zraněného hráče a když v 54. minutě utkání obdržel další z hráčů Rožnova pod Radhoštěm desetiminutový trest, tak jejich počet klesl pod minimální hranici. Hosté odešli z ledu a utkání, které bude s největší pravděpodobností kontumováno ve prospěch Horního Benešova, bylo ukončeno v 54. minutě za stavu 6:4 pro Horní Benešov.

„Hosté přijeli s omezeným počtem hráčů a nakonec zápas nedohráli a odešli z ledu. Jinak jsme ale měli utkání ve své režii, ale opět vlastní nezodpovědností a chybami jsme je zbytečně zdramatizovali. Trenér hostů to v závěru nezvládal a pro nízký počet hráčů odešel do kabin", dodal k utkání kouč Horního Benešova Marek Harazim.

TJ Horní Benešeov - HC Rožnov pod Radhoštěm B 6:4 (3:1,1:2,2:1) v 54. nedohráno
Branky Horního Benešova: Lhotský Alexandr (Zigmund), Trčka (Lhotský Alexandr), Zigmund 2 (Vaněk, Lhotský Tomáš), Přibyla (Palinčák), Vaněk (Hejhal)
Horní Benešov: Maruszak - Schreier, Lhotský - Alexandr, Palinčák, Fraš, Lhotský - Tomáš Pělucha, Lhotský Radim, Vaněk, Hejhal, Zigmund - Přibyla, Podzimný, Berka, Trčka, Kovalovský, trenér: Marek Harazim, vedoucí: Antonín Pražák

Autor: Jiří Stanovský

18.11.2013 VSTUP DO DISKUSE
Babí léto v Ostravě, 18. říjen 2017. Ilustrační foto.
18

Babí léto v Ostravě. V kraji meteorologové naměřili víc než 22 stupňů

Žáčci třídy 1.B Základní školy Bruntál, Jesenická 10, se svou třídní učitelkou Evou Kostrůnkovou.

Představujeme prvňáky ZŠ Bruntál, Jesenická

V celorepublikové soutěži kraj reprezentuje Havlík

V každém kraji je v těchto dnech vyhlašován vítěz soutěže Vodafone Odpovědná firma roku 2017. V Moravskoslezském kraji vyhlásily jako nejodpovědnější společnost výrobce tyčinek se sýrem a solí Havlík Opal.

Petr Kameník: Zranění útočníci nám citelně chybí

/ROZHOVOR/ Rýmařov se v posledním kole MSFL představil na půdě Petřkovic. Byť proti ostravskému celku v sobotu odpoledne nepodal špatný výkon, nakonec hosté prohráli 2:3.