Hrací systém turnaje: Dvě čtyřčlené skupiny A + B, ve skupině každý s každým, do semifinále postupují první dva týmy ze skupiny A a B. Týmy na třetích a čtvrtých místech ve skupinách budou hrát stejným systémem, ale turnaj útěchy. Utkání se bude hrát 3 x 12 minut čistého času, po skončení každého utkání bude úprava hrací plochy. Mezi třetinami bude 1 min. přestávka. Trest ve hře nebude 2 min., ale pouze 1 min. stejně tak jako všechny ostatní tresty. Trest např. 2+2 bude veden jako trest 1+1. Hráč potrestaný v zápase trestem do konce utkání může v dalším utkání nastoupit, pokud by však obdržel tento trest v dvakrát po sobě jdoucím utkání, nebude moct nastoupit v dalším utkání. Jinak se bude turnaj řídit platnými pravidly ČSLH pro sezonu 2011/2012 pro kategorii mladších žáku. Semifinále: A1 B2, A2 B1, vítězové budou hrát finále, poražení o třetí místo. Útěcha: A3 B4, A4 B3, vítězové se utkají o páté místo, poražení o sedmé místo.

V případě remízy v utkání semifinále, finále, utkání o třetí místo a všech utkání turnaje útěchy budou následovat nájezdy, vždy tři na každé straně, budou je provádět různí hráči, v případě stále nerozhodnutého výsledku budou nájezdy pokračovat a to vždy po jednom hráči na každé straně až do rozhodnutí, v tomto případě může trenér postavit stejného hráče několikrát za sebou znova.

Vítězství 2 body, remíza 1 bod, prohra 0 bodů.

O postupu ze skupiny rozhodují následující kritéria: 1. body, 2. celkové skóre, 3. větší počet vstřelených branek, 4. vzájemný zápas, 5.los. (pz)