V minulém utkání měli za soupeře vedoucí tým, HC Kopřivnici a měli oč hrát. Na hornobenešovském zimním stadiónu se hrálo o první místo. Domácí tentokráte nic nepodcenili. Hosté sice vydrželi skoro polovinu utkání svého soupeře zlobit, ale rychlé góly v dalším průběhu je položily. Domácí s přehledem vysoko vyhráli 9:1 a postoupili do čela tabulky právě před svého deklasovaného soupeře z Kopřivnice.

„V první části nás podržel Konečný v bráně a od poloviny utkání již nebylo co řešit,“ řekl šéf hornobenešovského hokejového mužstva. V příštím utkání zajíždí Horní Benešov v neděli na led Vagónky Studénka a bude bojovat o další body pro udržení vedoucího postavení v tabulce.

O bod se v minulém utkání zbytečně připravili hokejisté Krnova. Ti měli za soupeře tým Vagónky Studénka a od úvodních minut byli daleko pilnější ve střelbě než jejich soupeř. Góly ale střílela Studénka a až do závěrečné třetiny si držela vedení. Krnovští v polovině poslední části vyrovnali, ale další šance stejně jako po celý zápas zahodili. Utkání, ve kterém krnovští hokejisté svého soupeře o více jak polovinu přestříleli, tak skončilo nerozhodně 4:4 a domácí tým se zcela zbytečně připravil o bod. Těch má na kontě čtyři a zatím to stačí na třetí místo v tabulce hokejového krajského přeboru.

V dalším zápase zajíždí v sobotu Krnov na led zimního stadiónu ve Frýdku – Místku. Pokud chtějí Krnované pomýšlet na vylepšení své pozice, měli by venku bodovat. „Je to trestuhodné, mít v utkání tolik gólových příležitostí a nakonec jen remizovat,“ lamentovalo po utkání vedení krnovského hokejového týmu. V posledním utkání víkendového pátého kola hraje Kopřivnice s Rožnovem pod Radhoštěm.