Vedoucí tým soutěže, TJ Horní Benešov odehraje na svém ledě ve šlágru čtrnáctého kola velmi důležité utkání proti druhému týmu tabulky, HC Kopřivnici. Hornobenešovští hokejisté mají dvacet bodů a jednobodový náskok právě před svým sobotním kopřivnickým protivníkem. Horní Benešov nastoupí do zápasu v kompletní sestavě a bude chtít potvrdit vedoucí postavení v tabulce a zvýšit náskok na rozdíl tří bodů. Zápas na hornobenešovském zimním stadionu začne v sedmnáct hodin a domácí lídr soutěže bude spoléhat na podporu svých příznivců, které tímto na jedno z nejdůležitějších utkání sezony srdečně zve.

Před svými příznivci se představí také krnovský hokejový tým. Ten si více jak čtrnáctidenní vánoční přestávku v soutěži zpestřil mezi svátky benefičním utkáním na krnovském zimním stadionu. Tuto sobotu od sedmnácti hodin nastoupí krnovský hokejový tým na vlastním ledě proti celku HC Studénka 2007. Krnované v posledních dvou soutěžních zápasech byli úspěšní a v sobotu budou brát se Studénkou jen vítězství, které by je přiblížilo třetímu místu v tabulce soutěže. Svěřenci trenéra Jiřího Fajkuse jsou čtvrtí a mají v tabulce jedenáct bodů. Pátá je Studénka se sedmi body a poslední šestý Rožnov pod Radhoštěm s pěti body. Ve třetím utkání čtrnáctého kola hokejového krajského přeboru se střetne v sobotním podvečeru Rožnov pod Radhoštěm se třetím Frýdkem – Místkem.

Pokračovat bude také meziokresní hokejový přebor. V sobotu 5. ledna se střetnou na zimním stadionu v Rýmařově od 17 hodin HC Rýmařov s HC Lomnice. V Bruntále se také od 17 hodin utkají TS Batex Bruntál s Horním Benešovem B. Vneděli 6. ledna se v Horním Benešově utkají od 20 hodin HC Železná s SK Medvědi Rýmařov. O výsledcích těchto zápasů bedeme čtenáře Deníku informovat.