Strojosvit ještě na konci druhé třetiny vedl 2:0, jenomže hosté dali gól do šatny a začaly se dít věci. Soupeř vyrovnal. Dvě minuty před koncem normální hrací doby poslal Krnov do vedení Kostovský, jenomže vzápětí Foltyn vyrovnal. Pět vteřin před šedesátou minutou zazdil tutovku Svoboda a hostům pak druhý prémiový bod zařídil v prodloužení Anderle.

Horní Benešov hraje doma
Horní Benešov hostí lídra soutěže! Chceme vyhrát, má jasno Polok

„Vedli jsme o dvě branky a máme pouze bod. Zápas jsme si prohráli sami,“ hodnotil utkání obránce Krnova David Galvas. „Udělali jsme hrubé chyby, které soupeř potrestal. Těšínu jsme góly doslova darovali,“ štvalo zkušeného zadáka. Krnovští přitom měli několik šancí, které nevyužili. „Je to hrozné, co jsme schopni zahodit,“ kroutil hlavou.

Už v neděli se Krnov opět představí na domácím ledě. Od sedmnácti hodin vyzve favorizované béčko Frýdku – Místku. „Frýdek je favoritem, ale v této soutěži se dá hrát s každým. Pokud se vyvarujeme hloupých chyb, můžeme být úspěšní,“ zakončil David Galvas.

HK Krnov – HC Wolves Český Těšín 3:4 p.p (1:0, 1:2, 1:1 – 0:1)
Branky a nahrávky: 3. Svoboda (Kubík, Kostovský), 27. Kostovský (Weiss, Svoboda), 58. Kubík (Svoboda) – 39. Matějíček, 40. Mikulík (Foltyn), 58. Foltyn (Mikulík), 63. Andrle (Malíř).
HK Krnov: Kolbert — Hon, Dohnal, Galvas, Ševčík, Kysela — Michálek, Weiss, Štefanišin, Urban, Buršík, Závodník, Svoboda, Kubík, Beneš, Kostovský, Rubý, Havlíček. Trenér: Pavel Hulva.