Mezinárodní hokejový turnaj v Krnově

Velký turnaj hokejových nadějí bude hostit krnovská Krystal aréna. Jedná se o mezinárodní podnik s názvem O štít města Krnova. Je vypsán pro ročníky 2008. Kromě českých týmů bude k vidění hokejový potěr ze Slovenska a Polska. Turnaj se koná za podpory města Krnova, Českého svazu ledního hokeje, Národní sportovní agentury a Moravskoslezského kraje. Akce proběhne od 25. do 27. března.

Krnovský turnaj vyhrála Poruba

Více než sto malých hokejistů a hokejistek se předvedlo na turnaji přípravek v Krnově. Do bojů zasáhlo sedm týmů z Moravskoslezského a Jihomoravského kraje. Před velmi pěkně zaplněnou arénou se nakonec nejvíce dařilo hráčům týmu HC RT Torax Poruba, kteří v rozhodujícím zápase předčili přípravku Techniky Brno. Z krásného třetího místa se radovali malí Banditi z HC Bruntál.

Nábor hokejistů v Krnově

Krnov - Hokejový klub krnovské mládeže i nadále nabírá do svých řad děti narozené od roku 2014 a mladších. „Přijďte se za námi podívat do krásného prostředí moderního zimního stadionu. Poskytneme vašim dětem potřebné vybavení a péči našich trenérů,“ zve vedoucí krnovských přípravek Petr Mikeš, který zároveň na telefonním čísle 731 176 772 rád poskytne bližší informace.