Turnaje se zúčastnily celky HC Ostrava-Poruba, Kahox Šumperk, HK Krnov a TJ Rýmařov. Za příznivého počasí se hrálo vyřazovacím systémem a slušně zaplněný stadión sledoval zajímavá klání. V prvním vyřazovacím zápase se střetly v okresním derby domácí TJ Rýmařov a HK Krnov. V bojovném utkání si postup do finále vybojovali po vítězství 5:3 hokejisté Krnova.

Ve druhém kvalifikačním zápase podlehla Ostrava Poruba po vyrovnaném a dramatickém průběhu Kahoxu Šumperk těsně 3:4 a byla vyřazena do utkání o třetí místo. Po krátké přestávce pokračoval vydařený hokejový turnaj, který se hrál po celý den v přátelské atmosféře, zápasem o třetí místo. V něm bojovali rýmařovští hokejisté alespoň o třetí místo, ale úspěšnější nakonec byli hokejisté Ostravy-Poruby, kteří si připsali vítězství v poměru 6:3 a odsoudili tím domácí tým na poslední čtvrté místo.

V dramatickém finálovém utkání mezi HK Krnov a Kahox Šumperk se hrálo o vítězství až do konce, po kterém byl stav nerozhodný 2:2. O vítězi celého turnaje tak rozhodovala trestná střílení a v nich byli úspěšnější krnovští hokejisté, kteří si tak odvezli zaslouženě z Rýmařova pohár pro vítěze turnaje.

Výsledky kvalifikace: Rýmařov Krnov 3:5, Poruba Šumperk 3:4, o 3. místo: Rýmařov Poruba 3:6, finále : Krnov Šumperk 2:2 (SN 3:2).

Konečné pořadí: 1. HK Krnov, 2. Kahox Šumperk, 3. HC Poruba, 4. TJ Rýmařov.