Ve vzduchu bylo cítit, že ve hře je hodně.  Po první bezbrankové třetině udeřili jako první hosté. Nicméně tři minuty před druhou sirénou zafungovala opavská spolupráce a jeden z hrdinů středečního dramatu Jan Weiss vyrovnal.

Pět minut před koncem normální hrací doby hosté šli znovu do vedení. To ale mělo jepičí život, na 2:2 vyrovnával opět Weiss. Krnovská radost explodovala o dvě minuty později, po trefě Kostovského. Strojosvi t už vítězství nepustil a série se stěhuje do Orlové.

Krnovští hokejisté prohráli na ledě Orlové po nájezdech.
Smutný příběh v Orlové. Krnov nedostal gól, přesto nakonec prohrál

"Dnes byla Orlová mírně lepší. Avšak štěstí, které se od nás odvrátilo v prvním utkání, stálo nyní při nás," usmíval se po utkání domácí útočník Radek Vlašánek. "Srdíčkem a bojovným výkonem se nám podařilo zápas otočit. Podržel nás znovu brankář Novák, důležité byly vyrovnávací trefy Honzy Weisse. Když to shrnu, v sobotu jedeme do Orlové vyhrát," zdůraznil Radek Vlašánek.

Krnov - Orlová 3:2 (0:0, 1:1, 2:1)

Branky: 37. Weiss (Polok), 55. Weiss (Svoboda), 57. Kostovský (Dohnal) - 23. Štefanka (Petrák), 55. Grepl (Zakuťanský).

Stav série: 1:1.

Krnov: Novák - Mosler, Kysela, Galvas, Dohnal, Vysloužil, Bednárek - Svoboda, Polok, Weiss - Vlašánek, Tošenovjan, Kostovský - Kysučan, Havlíček, Kosina. Trenér: Pavel Hulva.