Úvodní gól do sítě Kobera padl už po devatenácti vteřinách. V polovině první části to už bylo 3:0. Devatenáctka se projevila jako číslo tohoto zápas. V devatenácté minutě padly během devatenácti sekund další dva góly.

Ve druhé části Studénka trochu polevila, ale přesto vsítila i šestý gól. Teprve pak, v polovině utkání, se trefil Kovalovský. Ten svůj úspěch zopakoval i ve čtvrté minutě závěrečné periody. Skóre pak uzavřel Tomáš Lhotský v přesilovce.

„Oproti zvyklostem to byl dost poklidný zápas. O tom svědčí i málo vyloučených. Jindy to bývá vypjatější. Domácí rozhodli o svém vítězství už v první třetině. My jsme se nemohli dostat do tempa a než jsme se rozkoukali, bylo to 5:0. Pak se težko hraje," hodnotil utkání šéf Horního Benešova Jaroslav Strmiska.

HC STUDÉNKA – TJ HORNÍ BENEŠOV 6:3 (5:0, 1:1, 0:2)
Branky a nahrávky: 1. Vacula (Štubňa), 8. Sluštík (Pokorný), 10. Pokorný (Sluštík, Štěpják), 19. Sochorek (Lyčka), 19. Štubňa (Tomášek, Vacula), 27. Orszulík (Lyčka) – 30. Kovalovský (Trubka, Zigmund), 44. Kovalovský (Rohovský), 56. T. Lhotský (Vrábel)
TJ Horní Benešov: Kober – Bendík, Pělucha, Podzimný, Rohovský, Mičola, Alexandr Lhotský, Trubka – Adamec, Kovalovský, Vaněk, Vrábel, Zigmund, Fibrich, Tomáš Lhotský, Pražák. Trenér: Martin Mičola